Apie šarnyrus

Padėklų apvadai yra vienas geriausių sprendimų įmonėms, kurios siekia efektyviai išnaudoti turimą plotą sandėliuose ar patogiai transportuoti įvairių formų ir turinio produkciją. Apvadai Jums padės optimaliai išnaudoti sąnaudas transportuojant įvairaus dydžio smulkią produkciją.

Šarnyrinė tara gaminama iš pirmos rūšies obliuotos medienos, kuri termiškai apdorojama ir džiovinama medienos džiovyklose ir atitinka ISPM 15 (IPPC) reikalavimus.

Šarnyrų matmenys

600x800x195 mm
Storis:
19 mm
Svoris:
6 kg
Vyriai:
4 arba 6 vnt
Vienetai į sunkvežimį:
3960 vnt.
800x1200x195 mm
Storis:
19 mm
Svoris:
8 kg
Vyriai:
4 arba 6 vnt
Vienetai į sunkvežimį:
3080 vnt.
1000x1200x195 mm
Storis:
19 mm
Svoris:
9 kg
Vyriai:
4 arba 6 vnt
Vienetai į sunkvežimį:
2640 vnt.

Įmonės logotipas

Galime uždėti Jūsų įmonės logotipą ar bet kokį kitą jums reikalingą užrašą. Produkcija su įmonės logotipu ne tik padės lengviau atskirti Jūsų produktus sandėlyje, bet ir puikiai tarnaus kaip reklama.

Apvadų dažymas

Spalvoti padėklai – lengvas būdas atpažinti ir skirstyti produkciją. Padėklų apvadus galime nudažyti jūsų pasirinkta spalva.

Apvadų pertvaros

Pertvarų pagalba lengvai suskirstysite smulkią produkciją ant vieno padėklo. Jums nebereikės atskirų pakuočių produkcijai sudėti, o tai reiškia mažesnes išlaidas Jūsų įmonei.

Gaminame pagal užsakymą

Įvairiems produktams reikalingi specifiniai sprendimai. Todėl nepatingime ir gaminame padėklus pagal įvairius poreikius. Netgi jei Jums tereikia vieno vienintelio padėklo – drąsiai klauskite, mes jį pagaminsime.